ГоловнаРеєстраціяВхід Сб, 23.06.2018, 02:43
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Опитування
Ви - наш відвідувач:
Всього відповідей: 57
Контакти
Погода
 Оздоровлення

  14 червня 2018 року таборі «Світанок» на базі Поліської ЗОШ відбулось чудове свято – День туризму. Хто такий турист? Це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі. Це людина, яка понад усе любить свій рідний край, свою землю. Яка надає перевагу голубому шатру неба над тіснявою міських квартир. Туристи – найщасливіші люди, адже вони чують мелодію сосни, знайомий голос вогнища, біля якого живе дзвінка юність, вимірюють життя кілометрами, а не квадратними метрами.
 

    Відкриття свята розпочалось із загального шикування школярів, вчителів та гостей табору. Для усіх присутніх пролунала святкова пісня «Літо золоте» у виконанні учениці школи Поварчук Вікторії. З привітальним словом та найщирішими побажаннями до школярів та керівництва табору звернувся завідувач сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Віталій Ткачук. День туризму проходив під загальним девізом: «Лінь, тугу – відганяйте! Мандруйте! Рідний край пізнавайте! Зі мною нових зустрічей чекайте!».
 

    Для дітей табору було організовано і проведено змагання зі спортивного туризму. В змаганнях брали участь дві команди під назвами «Капітошка» та «Орлята». Відповідно до плану, учасники пройшли досить багато різноманітних конкурсів, а саме: «Представлення команд», «Розминка капітанів», «Розминка команд», «Зберись в похід», «Розпали багаття», «Бівуак туриста», «Турист завжди тропу знайде», «Теоретики», «В’язання вузлів», «Топографічний диктант», «Медична допомога», «Спуск, підйом, канатні переправи», «Орієнтування». Даний захід проводився з метою: сприяти залученню школярів до систематичних занять туризмом; згуртувати дітей в єдину команду, об’єднавши усіх її учасників єдиною творчою діяльністю; залучати учнів до творчої діяльності, впливати на особистість дитини; закріпити набуті туристичні знання, уміння та навички; розвивати фізичні якості: силу, швидкість, витривалість, гнучкість; пропагувати здоровий спосіб життя. Веселі пригоди туристів закінчилися, але в серці кожного ще довго житимуть спогади про чудово проведений час, пережиті емоції та щирі почуття.

Фотогалерея

 

  Щороку літня пора ставить перед батьками нелегке завдання – влаштувати своїм дітям оздоровлення та гарний відпочинок. Особливо важливо забезпечити цікаве й змістовне дозвілля, щоб діти мали можливість подихати свіжим повітрям і були в безпеці під час перебування у місці відпочинку під наглядом добрих педагогів та вихователів. 12 червня відбулося урочисте відкриття першої зміни в дитячому оздоровчому таборі «Світанок», що в с. Білогородка Ізяславського району.

    Зусиллями керівництва відділу освіти, молоді та спорту за підтримки голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова заклад було підготовлено до прийому дітей. У таборі створені усі належні умови: 5-ти разове харчування, конкурси та розваги, заплановані екскурсії та різноманітні культурно-мистецькі заходи.

    На святковій лінійці гостей, які завітали до табору «Світанок» - заступника голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимира Левченка, заступника голови Ізяславської районної ради Михайла Борисюка, начальника управління фінансів районної державної адміністрації Сергія Журавля, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмилу Крюкову, завідувача сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталія Ткачука – діти привітали запашним українським короваєм.

    У своєму виступі на урочистому відкритті заступник голови районноїдержавної адміністрації Володимир Левченко повідомив, що цього річ у таборі планується оздоровити не лише дітей з Ізяславського району, а й із сусідніх районів та об’єднаних територіальних громад, адже для цього проведено колосальну роботу. Неодноразово проводилися перемовини з сільськими головами, депутатами районної ради, підприємцями району.

Для оздоровлення і відпочинку дітей задіяні не лише бюджетні кошти, а й благодійна допомога бізнесових структур. Крім добрих напутніх слів гості подарували для організації роботи табору спортивний інвентар. «У нас класні вожаті! Вони добрі й з ними не буває сумно! Ми вже встигли пограти у ігри, разом потанцювали на дискотеці, вони нас люблять... А ще дуже подобаються фізкультурні ігри», - наголосили під час спілкування його вихованці.

    «Діти у таборі хороші! Усі розумні, талановиті й дуже спортивні. Хтось займається спортом, хтось професійно танцює, співають майже усі. Тому з ними легко знайти спільну мову», - розповіли вожаті табору. «Головне, що дітям у таборі подобається. Гарні вихователі, облаштований побут й смачна їжа. Адже для мене, насамперед, важливий комфорт для дітей та можливість показати свої таланти й творчість» , - заявила
бабуся одного із відпочивальників.

    Для дітей, які перебувають в таборі вихованці Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» подарували декілька чудових вокальних виступів. Завершилось святкове відкриття табірної зміни великим танцювальним флешмобом за участі всіх дітей табору та їх вихователів.

Вітаємо наших маленьких друзів із відкриттям табору! Бажаємо вихователям побачити літній позитив, допомогти дітям пізнати нові грані світу й себе у ньому, пробудити ініціативу! Щиро сподіваємося, що відпочинок 2018 стане незабутнім, яскравим на враження і нові знайомства! Початок відпочинку виявився вдалим. Сподіваємося, що під час перебування у таборі діти будуть весело та активно відпочивати, і наступного року неодмінно захочуть повернутися сюди ще раз.

Фотогалерея

5 червня 2018 року на базі Ізяславської ДЮСШ проходив День СПОРТУ для учнів пришкільних таборів нашого району. У заході взяли участь такі  табори: «Світанок» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука, «Промінь» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О. Онищука, гімназія» та «Сонечко» Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Урочисте відкриття дійства розпочалось із загального шикування таборів відпочинку на футбольному полі стадіону. З привітальними словами до усіх присутніх виступила спеціаліст сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Пирогівська та оголосила, що День спорту проходить під гаслом «Швидше! Вище! Сильніше!». Також з вітальними словами та розкладом проведення спортивних ігор та естафет виступив інструктор – методист Ізяславської ДЮСШ Дмитро Дукач. Для молодших школярів було заплановано проведення Веселих стартів, для учнів 5-8 класів – футбол, волейбол, піонербол та шахи.

Після відкриття заходу усіх школярів було розподілено на групи відповідно до видів спорту, в яких вони бажали взяти участь. За кожним видом спорту були закріплені відповідальні за проведення вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти та теренри-викладачі ДЮСШ, а саме: 

Футбол – Нечай Валентин Анатолійович.

Волейбол та піонербол – Дорошенко Андрій Михайлович та Дукач Дмитро Володимирович.

Шахи –Цимбалюк Сергій Адамович.

Веселі старти – Калашнік Лариса Василівна та Мазуренко Оксана Миколаївна.

        Майже всі діти люблять спорт, адже - це здоров'я, сила та краса нашого організму, тому учні із задоволенням включилися у всі заходи, які пропонували їм вчителі та тренери. Щирі емоції, теплі погляди та веселий сміх не вщухав протягом усього часу.

        Після проведення ігор та естафет школярі мали можливість оглянути всі відділення спортивної школи та спробувати свої сили у виконанні різних вправ.

       Приємно відзначити що День спорту викликав інтерес не тільки у школярів, а й у вихователів, які також продемонстрували свої вміння під час гри у настільний теніс.

       Організатори заходу висловлюють подяку усім вчителям фізичної культури закладів загальної середньої освіти та тренерам-викладачам Ізяславської ДЮСШ за допомогу в організації та проведенні Дня спорту!

Фотогалерея

Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Розпочалися довгоочікувані канікули. Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, друзів, різноманітних розваг.

Традиційно в травні стартувала оздоровча кампанія «ЛІТО – 2018».

29 травня розпочали свою роботу пришкільні табори з денним перебуванням. У кожному таборі школярі поєднують відпочинок з розважальними та пізнавальними заходами. Цього року діють такі пришкільні табори відпочинку:

на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука функціонує табір «Світанок»  спортивного профілю, при Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О. Онищука, гімназія» - англійський мовний табір «Промінь» із залученням у період із 06 по 12 червня волонтера із Великобританії Джосефа Вільямса, на базі Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – табір культурно-масового спрямування «Сонечко», на базі Поліської ЗОШ І-ІІ ст. функціонує табір «Світанок» спортивно-туристського спрямування.

Вже промайнув перший тиждень роботи пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням. Відповідно до плану роботи, кожний день проходить по – особливому цікаво, змістовно, має свою мету та завдання. Пропонуємо короткий огляд проходження відпочинку дітей у пришкільних таборах нашого району з 29 травня по 1 червня 2018 року.

У перший день роботи пришкільних таборів (29 травня)  відбулося урочисте відкриття таборів, були проведені святкові лінійки та різноманітні культурно-масові заходи, де діти гарно співали, весело танцювали та майстерно читали вірші.

У другий день (30 травня) було проведено велопробіг вулицями рідного міста під гаслом «З Україною в серці» за маршрутом «центр міста Ізяслав – зона відпочинку по вулиці Військовій». Для тих, хто був без велосипедів, було організовано перевезення автобусами до зони відпочинку. На місці відпочинку вихователі та педагоги – організатори проводили з дітьми цікаві ігри, конкурси та бесіди на різну тематику. Найбільш цікавим для юних відпочивальників було облаштування мангалів та проведення часу біля вогню, де діти мали можливість посмажити ковбаски та сало. Під час користування відкритим вогнем з дітьми було проведено профілактичну бесіду про правила пожежної безпеки у природних екосистемах.

Третій день відпочинку (31 травня) був не менш цікавим та змістовним. Школярі табору «Сонечко» Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та табору «Промінь» Ізяславського НВК № 5 відвідали свято нагородження обдарованих дітей району «Зоряний Олімп», що проходило в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва. Свято було наповнене радістю, вдячністю та оптимізмом. Щасливі миті «Зоряного Олімпу» запам’яталися всім. Школярі табору «Світанок» Ізяславського НВК №2 проводили свій відпочинок на базі Іязславської ДЮСШ,  де тренери – викладачі організували для дітей спортивні ігри, конкурси, рухливі ігри та естафети.

1 червня - четвертий табірний день відпочинку - був особливим, адже саме в цей день відзначається Міжнародний день захисту дітей. З нагоди свята в нашому місті пройшов ряд різноманітних заходів для наших школярів.

На території районної дитячої бібліотеки було проведено флешмоб «Свято миру і дитинства – найсвятіше на землі» для дітей 1-4 класів Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1. Працівники бібліотеки проводили інтелектуально-розважальні конкурси та рухливі ігри, малюнок на асфальті.

Для дітей початкових класів пришкільного табору «Світанок», що діє при Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей ім. О.Кушнірука», на території дитячо-юнацької спортивної школи було проведено спортивні змагання «Веселі старти», у яких школярі продемонстрували свою силу, швидкість, наполегливість та жагу до перемоги. Неймовірні емоції, щирі посмішки та веселий сміх дітей не вщухав протягом усього часу.

В Ізяславському районному Будинку творчості дітей та юнацтва проходив районний конкурс – рейтинг сузір’я учнівського самоврядування в номінації «Шкільні прес- центри». Школярі пришкільного табору «Промінь», що діє при Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О. Онищука, гімназія» відвідали цей захід та отримали море задоволення і незабутніх вражень.

На території Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука проходив конкурс малюнків на асфальті на тему «Літо – 2018». Учасники конкурсу мали можливість відобразити свою уяву та фантазію, продемонструвати свої здібності та неабиякий художній талант. Кожен малюнок вирізнявся своєю яскравістю, неповторністю та новизною.

Усі учасники заходів отримали призи (кольорові олівці, фломастери та ручки) від служби у справах дітей та порадували усім оточуючим радісний сміх, щирі посмішки та незабутні враження.

Відпочинок у пришкільних таборах продовжується і обіцяє подарувати дітям ще більше вражень, нових друзів та цікавих подій.

Фотогалерея

Накази

НАКАЗ 17.05.2018 Ізяслав № 110-н Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році

НАКАЗ 16.05.2018 Ізяслав № 108-н Про організацію діяльності Дитячого оздоровчого табору «Світанок» Ізяславського району влітку 2018 року

НАКАЗ 17.05.2018 Ізяслав № 109-н Про діяльність районного туристсько-краєзнавчого оздоровчого наметового табору «СІЧ» відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації у 2018 році

 

Оздоровлення

21 травня на базі Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту було організовано засідання круглого столу щодо підготовки до відпочинкового періоду в пришкільних таборах влітку 2018 року. Для обговорення зібралися керівники  пришкільних таборів. Також були присутні керівники позашкільних закладів освіти, на базі яких будуть проводитись культурно-масові та спортивні заходи під час відпочинкової змін –  ДЮСШ та БТДЮ.

Нараду проводив спеціаліст сектору молоді та спорту Ірина Пирогівська, яка є координатором оздоровлення та відпочинку в Ізяславському районі.

 

Учасники  круглого столу обговорили і затвердили план роботи пришкільних таборів відпочинку:

29.05. – відкриття табірної зміни.

30.05. – 1000 - велопробіг від площі Героїв Майдану до Бабиної гори.

         31.05. – 1100- БТДЮ – свято обдарованих – ЗОШ №1+НВК №5.

                   – ДЮСШ –НВК №2.

         01.06. – 1000 –БТДЮ – НВК №5.

04.06. – 1000 – БТДЮ – День мистецтва.

05.06. – 1000 – ДЮСШ – День спорту.

06.06. – Караоке – Будинок культури (за домовленістю).

07.06. –1000БТДЮ – Танцювальний день – НВК №2.

         – ДЮСШ – НВК №5+ЗОШ №1.

08.06.–1000 БТДЮ – Танцювальний день – НВК №5+ЗОШ №1.

–ДЮСШ – НВК №2.

         11.06. – Майстер-клас на базі НВК №2.

12.06. – 1000 – БТДЮ День казки.

13.06. – Майстер-клас на базі НВК №5.

14.06. – Майстер-клас на базі ЗОШ №1.

         15.06. – закриття табірної зміни.

05.09.2017. Про підведення підсумків оздоровчої кампанії "Літо-2017"

   Швидко спливає час… Закінчилось літо, а разом з ним і довгоочікувані канікули. Непомітно прийшов вересень і знову школа. Із закінченням літа досягла свого логічного завершення оздоровча кампанія 2017 року.
   Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проводилась відповідна робота щодо своєчасної підготовки та проведення оздоровчої кампанії. Всі дії були спрямовані на створення сприятливих умов для відпочинку та оздоровлення дітей. Особлива увага приділяється оздоровленню дітей соціально незахищених категорій, а саме: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, дітей – учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, дітей-інвалідів, з малозабезпечених та багатодітних сімей, обдарованих і талановитих дітей.
   Під час оздоровчої кампанії 2017 року функціонували чотири пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням, один наметовий табір «Січ» в с. Велика Радогощ та дитячий оздоровчий табір «Світанок» в с. Білогородка. 
   Протягом 14 днів з 29 травня по 16 червня поточного року була проведена  робота пришкільних таборів відпочинку на базі міських загальноосвітніх навчальних закладів: НВК №2,  НВК №5, ЗОШ І-ІІ ст. №4, ЗОШ І-ІІІ ст. №1. У пришкільних таборах відпочили 329 дітей, з них 123 – діти пільгових категорій. Варто зазначити, що харчування дітей пільгових категорій у пришкільних таборах було безкоштовним за рахунок коштів районного бюджету.
   Керівники усіх таборів організовували цікаві поїздки школярів у міста сусідніх районів (м. Остріг, м. Кам’янець-Подільський, м. Шепетівка) та міста обласного значення (м.Львів, м. Вінниця, м. Рівне).
   За ініціативи вчителів іноземних мов Ізяславського НВК №5 та  Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 згідно з проектом GoCamp для роботи у пришкільних таборах даних навчальних закладів до нашого міста прибув волонтер з Англії Джозеф Вільямс. Відпочинок дітей базувався на спілкуванні з волонтером, який з радістю проводив час з нашими дітками, вчив їх опановувати англійську мову під час різноманітних ігор, конкурсів, завдань. Діти залишились задоволені від такого спілкування.
   На базі Ізяславського НВК №2 та Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відпочинок теж був насичений цікавими подіями та пригодами, адже дітки кожного дня були задіяні у спортивному, мистецькому, розважально-пізнавальному напрямках. 
   В туристсько-краєзнавчому наметовому таборі «Січ» активний відпочинок поєднується з екологічним вихованням, навчанням самостійного життя в природніх умовах, вихованням лідерських якостей. Традиційно проведено військово-патріотичну гру «Сокіл-Джура». 85 школярів з різних шкіл району скористалися правом відпочинку у цьому таборі.
   Дитячий оздоровчий табір «Світанок» розпочав роботу 9 червня 2017 р. Активні вожаті організовували дітям цікаву розважальну програму, флеш –моби, конкурси, квести, інтелектуальні шоу, екскурсії, одноденні туристичні походи. Протягом трьох табірних змін оздоровчими послугами скористалося 223 дитини. 
   Сектором молоді та спорту була проведена активна робота по залученню додаткових джерел фінансування для придбання путівок. Варто відзначити та подякувати спонсорам, які виділили кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій нашого району у таборі «Світанок», а саме: ФГ «Агро Інвест» (директор Павлюк Петро Миколайович), ТОВ «Камчатка» (директор Федорчук Іван Борисович), ПП «Агросвіт» (директор Домбровський Олександр Романович), Білогородська сільська рада (голова Тарасюк Оксана Анатоліївна), ДП «Ізяславське лісове господарство» (директор Курельчук Петро Іванович).
   За кошти обласного бюджету у 2017 році оздоровились у таборах біля Чорного моря та на території Хмельницької області 37 дітей пільгових категорій нашого району, а саме: в ДП УДЦ «Молода гвардія» - 2 дитини, в ДОТ «Еко -Ленд» с. Привороття Кам’янець-Подільського р-ну – 8 дітей, в ПДЗОВ «Салют» с. Коблево Миколаївської обл. – 16 дітей, в ПЗОВ «Дністровська чайка» с. Врублівці Кам’янець-Подільського р-ну – 11 дітей.
   Ще раз хочемо подякувати тим, хто активно долучився до оздоровчої кампанії 2017 року, та очікуємо на наступний рік активнішої співпраці з сільськими радами, підприємствами та товариствами нашого району.

                                                                         Сектор молоді та спорту відділу освіти, 
                                                                                            молоді та спорту


22.05.2017. План роботи дитячого оздоровчого табору «Світанок» під час І табірної зміни з 07 по 27 червня 2017 року

Сторінка 1

Сторінка 2


Підготовка до відпочинкового періоду в пришкільних таборах влітку 2017 року

   16.03.2017. 15 березня сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту було організовано засідання круглого столу щодо підготовки до відпочинкового періоду в пришкільних таборах влітку 2017 року. Для обговорення зібралися представники шкіл, в яких планується робота відпочинкових таборів. Також були присутні керівники позашкільних закладів освіти, на базі яких будуть проводитись культурно-масові та спортивні заходи під час відпочинкової зміни –  ДЮСШ та БТДЮ.

   На засіданні спеціаліст сектору молоді та спорту Інна Гуменюк наголосила, що відпочинок дітей повинен бути не формальним, а корисним, якісним та змістовним. Всі присутні погодились з таким напрямком роботи  і поділились своїм баченням проведення відпочинку дітей.

   Учасники  круглого столу домовились про наступну зустріч перед початком таборування із конкретними затвердженими планами роботи.


  Засідання робочої групи з підготовки даного дитячого закладу до оздоровчої кампанії 2017

    07.03.2017. 06 березня на базі дитячого оздоровчого табору «Світанок» начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Пилипчук Валентина Віталіївна провела засідання робочої групи з підготовки даного закладу до оздоровчої кампанії 2017 р. У засіданні робочої групи взяли участь завідувач сектором молоді та спорту Віталій Ткачук та директор ДОТ « Світанок» Віктор Личик.

   Учасники зібрання обговорили план підготовки закладу до роботи влітку 2017 р., до початку оздоровчої кампанії всі дії були спрямовані на створення сприятливих умов для відпочинку та оздоровлення дітей, проведено роботу щодо залучення інвесторів, спонсорів для подальшого функціонування оздоровчого закладу.

   Очільник відділу освіти, молоді та спорту наголосила на тому, щоб до роботи у таборі були залучені тільки кваліфіковані вихователі та педагоги для забезпечення якісного оздоровлення під час літнього періоду. 


Відділом освіти, молоді та спорту в 2016 році проводилась відповідна робота щодо своєчасної підготовки та проведення оздоровчої кампанії. Всі дії були спрямовані на створення сприятливих умов для відпочинку та оздоровлення дітей.

Ще до початку літнього оздоровчого сезону питання відпочинку та оздоровлення дітей обговорювались на нарадах та колегіях за участю керівників навчальних закладів та відповідальних педагогів за відпочинок в школах. Організатори, директори, працівники контролюючих служб забезпечували ретельну перевірку стану готовності закладів оздоровлення та відпочинку до початку їх роботи. Всі дитячі оздоровчі заклади забезпечені необхідними нормативними документами з охорони праці та безпеки життєдіяльності, методичними рекомендаціями щодо організації роботи пришкільних таборів; посилено санітарно – гігієнічний та протиепідемічний нагляд за станом дитячого  оздоровчого табору «Світанок»: всі заклади забезпечено миючими та дезинфікуючими засобами, холодильним обладнанням. У всіх пришкільних  таборах забезпечено повноцінне харчування з дотриманням норм щодо калорійності страв. 

Особлива увага приділяється оздоровленню дітей соціально незахищених категорій, а саме: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, з малозабезпечених та багатодітних сімей, обдарованих і талановитих дітей, дітей – учасників АТО та внутрішньо переміщених.

Протягом оздоровчого періоду 2016 року функціонували чотири пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням, один наметовоий табір «Січ» та дитячий оздоровчий табір «Світанок».

Відпочинок в пришкільних таборах розпочався 30 червня і тривав 14 днів. Робота в таборах була організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу по душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично.

   В пришкільному таборі при Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука (на базі дитячо-юнацької спортивної школи) функціонувала зміна спортивного профілю. Задіяно відпочинком 120 дітей, з них 50 – пільгових категорій.

   В пришкільному таборі при Ізяславському НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5, ім. О.Онищука, гімназія» на базі БТДЮ відпочинок  був культурно-масового спрямування.  В таборі відпочило 34 дитини, з них 9 дітей пільгових категорій.

         В пришкільному таборі в Ізяславській ЗОШ №4 школярам  проводилися  інтерактивні та інтенсивні заняття з англійської мови. Відпочинковими послугами скористалися 49 дітей, з них 33 дитини пільгових категорій.

   В пришкільному таборі Ізяславської ЗОШ І-ІІІст №1  учні відпочивали як і  в спортивному, так і в культурно-масовому спрямуванні.  В таборі відпочили 56 дітей, з них 23 дитини пільгових категорій.

   В туристсько-краєзнавчому наметовому таборі «Січ» с. Велика Радогощ активний відпочинок поєднується з екологічним вихованням, навчанням самостійного життя в природніх умовах, виховання лідерських якостей. Протягом першої зміни в таборі проведено військово-патріотичну гру «Сокіл-Джура».  Протягом трьох змін у таборі відпочило 75 школярів.

         Дитячий оздоровчий табір «Світанок» в с. Білогородка розпочав роботу 10 червня 2016 р. Протягом трьох табірних змін  оздоровчими послугами скористалося 227 дітей.

Кваліфікованими вихователями та педагогами в таборі організовано відкриття та закриття кожної оздоровчої зміни, проводились різноманітні конкурси, вікторини, спортивні ігри, цікаві екскурсії (Державний історико-краєзнавчий заповідник м. Остріг, відпочинковий комплекс у с. Волиця Теофіпольського району, м. Нетішин, м. Рівне), заходи до державних свят. Популяризуючи національне патріотичне виховання, спільно з районною громадською організацією «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» проводився цикл інтелектуально-розважальних, військово-патріотичних заходів для дітлахів. Працівниками Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області для вихованців табору проведено пізнавальний урок пожежної безпеки. В рамках комплексу заходів із відзначення в районі Дня хрещення Київської Русі – України, було проведено Годину Духовності «Дорогою милосердя». На неї до табору завітав  о. Володимир Ковальчук.

Вартість путівки на першу і другу зміну становила 2250 грн., на третю відпочинкову зміну – 1500 грн. У цьому році на придбання путівок дітям пільгових категорій з районного бюджету було виділено 50 тис. грн., що дало змогу оздоровити лише 27 дітей.  Тому сектором молоді та спорту була проведена активна робота по залученню інших джерел фінансування для придбання путівок. Сільські ради, товариства нашого району та ДП «Ізяславське лісове  господарство» придбали 32 путівки на суму 61,5 тис.грн. За батьківську плату 10,5 тис.грн. в таборі оздоровилося 5 дітей.  Для пов

Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА © 2018
Форма входу
Пошук
Важливо
Годинник
Важливі сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0