ГоловнаРеєстраціяВхід Нд, 18.03.2018, 06:11
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Опитування
Ви - наш відвідувач:
Всього відповідей: 44
Контакти
Погода
 Оздоровлення

Оздоровлення

05.09.2017. Про підведення підсумків оздоровчої кампанії "Літо-2017"

   Швидко спливає час… Закінчилось літо, а разом з ним і довгоочікувані канікули. Непомітно прийшов вересень і знову школа. Із закінченням літа досягла свого логічного завершення оздоровча кампанія 2017 року.
   Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проводилась відповідна робота щодо своєчасної підготовки та проведення оздоровчої кампанії. Всі дії були спрямовані на створення сприятливих умов для відпочинку та оздоровлення дітей. Особлива увага приділяється оздоровленню дітей соціально незахищених категорій, а саме: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, дітей – учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, дітей-інвалідів, з малозабезпечених та багатодітних сімей, обдарованих і талановитих дітей.
   Під час оздоровчої кампанії 2017 року функціонували чотири пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням, один наметовий табір «Січ» в с. Велика Радогощ та дитячий оздоровчий табір «Світанок» в с. Білогородка. 
   Протягом 14 днів з 29 травня по 16 червня поточного року була проведена  робота пришкільних таборів відпочинку на базі міських загальноосвітніх навчальних закладів: НВК №2,  НВК №5, ЗОШ І-ІІ ст. №4, ЗОШ І-ІІІ ст. №1. У пришкільних таборах відпочили 329 дітей, з них 123 – діти пільгових категорій. Варто зазначити, що харчування дітей пільгових категорій у пришкільних таборах було безкоштовним за рахунок коштів районного бюджету.
   Керівники усіх таборів організовували цікаві поїздки школярів у міста сусідніх районів (м. Остріг, м. Кам’янець-Подільський, м. Шепетівка) та міста обласного значення (м.Львів, м. Вінниця, м. Рівне).
   За ініціативи вчителів іноземних мов Ізяславського НВК №5 та  Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 згідно з проектом GoCamp для роботи у пришкільних таборах даних навчальних закладів до нашого міста прибув волонтер з Англії Джозеф Вільямс. Відпочинок дітей базувався на спілкуванні з волонтером, який з радістю проводив час з нашими дітками, вчив їх опановувати англійську мову під час різноманітних ігор, конкурсів, завдань. Діти залишились задоволені від такого спілкування.
   На базі Ізяславського НВК №2 та Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відпочинок теж був насичений цікавими подіями та пригодами, адже дітки кожного дня були задіяні у спортивному, мистецькому, розважально-пізнавальному напрямках. 
   В туристсько-краєзнавчому наметовому таборі «Січ» активний відпочинок поєднується з екологічним вихованням, навчанням самостійного життя в природніх умовах, вихованням лідерських якостей. Традиційно проведено військово-патріотичну гру «Сокіл-Джура». 85 школярів з різних шкіл району скористалися правом відпочинку у цьому таборі.
   Дитячий оздоровчий табір «Світанок» розпочав роботу 9 червня 2017 р. Активні вожаті організовували дітям цікаву розважальну програму, флеш –моби, конкурси, квести, інтелектуальні шоу, екскурсії, одноденні туристичні походи. Протягом трьох табірних змін оздоровчими послугами скористалося 223 дитини. 
   Сектором молоді та спорту була проведена активна робота по залученню додаткових джерел фінансування для придбання путівок. Варто відзначити та подякувати спонсорам, які виділили кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій нашого району у таборі «Світанок», а саме: ФГ «Агро Інвест» (директор Павлюк Петро Миколайович), ТОВ «Камчатка» (директор Федорчук Іван Борисович), ПП «Агросвіт» (директор Домбровський Олександр Романович), Білогородська сільська рада (голова Тарасюк Оксана Анатоліївна), ДП «Ізяславське лісове господарство» (директор Курельчук Петро Іванович).
   За кошти обласного бюджету у 2017 році оздоровились у таборах біля Чорного моря та на території Хмельницької області 37 дітей пільгових категорій нашого району, а саме: в ДП УДЦ «Молода гвардія» - 2 дитини, в ДОТ «Еко -Ленд» с. Привороття Кам’янець-Подільського р-ну – 8 дітей, в ПДЗОВ «Салют» с. Коблево Миколаївської обл. – 16 дітей, в ПЗОВ «Дністровська чайка» с. Врублівці Кам’янець-Подільського р-ну – 11 дітей.
   Ще раз хочемо подякувати тим, хто активно долучився до оздоровчої кампанії 2017 року, та очікуємо на наступний рік активнішої співпраці з сільськими радами, підприємствами та товариствами нашого району.

                                                                         Сектор молоді та спорту відділу освіти, 
                                                                                            молоді та спорту


22.05.2017. План роботи дитячого оздоровчого табору «Світанок» під час І табірної зміни з 07 по 27 червня 2017 року

Сторінка 1

Сторінка 2


Підготовка до відпочинкового періоду в пришкільних таборах влітку 2017 року

   16.03.2017. 15 березня сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту було організовано засідання круглого столу щодо підготовки до відпочинкового періоду в пришкільних таборах влітку 2017 року. Для обговорення зібралися представники шкіл, в яких планується робота відпочинкових таборів. Також були присутні керівники позашкільних закладів освіти, на базі яких будуть проводитись культурно-масові та спортивні заходи під час відпочинкової зміни –  ДЮСШ та БТДЮ.

   На засіданні спеціаліст сектору молоді та спорту Інна Гуменюк наголосила, що відпочинок дітей повинен бути не формальним, а корисним, якісним та змістовним. Всі присутні погодились з таким напрямком роботи  і поділились своїм баченням проведення відпочинку дітей.

   Учасники  круглого столу домовились про наступну зустріч перед початком таборування із конкретними затвердженими планами роботи.


  Засідання робочої групи з підготовки даного дитячого закладу до оздоровчої кампанії 2017

    07.03.2017. 06 березня на базі дитячого оздоровчого табору «Світанок» начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Пилипчук Валентина Віталіївна провела засідання робочої групи з підготовки даного закладу до оздоровчої кампанії 2017 р. У засіданні робочої групи взяли участь завідувач сектором молоді та спорту Віталій Ткачук та директор ДОТ « Світанок» Віктор Личик.

   Учасники зібрання обговорили план підготовки закладу до роботи влітку 2017 р., до початку оздоровчої кампанії всі дії були спрямовані на створення сприятливих умов для відпочинку та оздоровлення дітей, проведено роботу щодо залучення інвесторів, спонсорів для подальшого функціонування оздоровчого закладу.

   Очільник відділу освіти, молоді та спорту наголосила на тому, щоб до роботи у таборі були залучені тільки кваліфіковані вихователі та педагоги для забезпечення якісного оздоровлення під час літнього періоду. 


Відділом освіти, молоді та спорту в 2016 році проводилась відповідна робота щодо своєчасної підготовки та проведення оздоровчої кампанії. Всі дії були спрямовані на створення сприятливих умов для відпочинку та оздоровлення дітей.

Ще до початку літнього оздоровчого сезону питання відпочинку та оздоровлення дітей обговорювались на нарадах та колегіях за участю керівників навчальних закладів та відповідальних педагогів за відпочинок в школах. Організатори, директори, працівники контролюючих служб забезпечували ретельну перевірку стану готовності закладів оздоровлення та відпочинку до початку їх роботи. Всі дитячі оздоровчі заклади забезпечені необхідними нормативними документами з охорони праці та безпеки життєдіяльності, методичними рекомендаціями щодо організації роботи пришкільних таборів; посилено санітарно – гігієнічний та протиепідемічний нагляд за станом дитячого  оздоровчого табору «Світанок»: всі заклади забезпечено миючими та дезинфікуючими засобами, холодильним обладнанням. У всіх пришкільних  таборах забезпечено повноцінне харчування з дотриманням норм щодо калорійності страв. 

Особлива увага приділяється оздоровленню дітей соціально незахищених категорій, а саме: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, з малозабезпечених та багатодітних сімей, обдарованих і талановитих дітей, дітей – учасників АТО та внутрішньо переміщених.

Протягом оздоровчого періоду 2016 року функціонували чотири пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням, один наметовоий табір «Січ» та дитячий оздоровчий табір «Світанок».

Відпочинок в пришкільних таборах розпочався 30 червня і тривав 14 днів. Робота в таборах була організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу по душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично.

   В пришкільному таборі при Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука (на базі дитячо-юнацької спортивної школи) функціонувала зміна спортивного профілю. Задіяно відпочинком 120 дітей, з них 50 – пільгових категорій.

   В пришкільному таборі при Ізяславському НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5, ім. О.Онищука, гімназія» на базі БТДЮ відпочинок  був культурно-масового спрямування.  В таборі відпочило 34 дитини, з них 9 дітей пільгових категорій.

         В пришкільному таборі в Ізяславській ЗОШ №4 школярам  проводилися  інтерактивні та інтенсивні заняття з англійської мови. Відпочинковими послугами скористалися 49 дітей, з них 33 дитини пільгових категорій.

   В пришкільному таборі Ізяславської ЗОШ І-ІІІст №1  учні відпочивали як і  в спортивному, так і в культурно-масовому спрямуванні.  В таборі відпочили 56 дітей, з них 23 дитини пільгових категорій.

   В туристсько-краєзнавчому наметовому таборі «Січ» с. Велика Радогощ активний відпочинок поєднується з екологічним вихованням, навчанням самостійного життя в природніх умовах, виховання лідерських якостей. Протягом першої зміни в таборі проведено військово-патріотичну гру «Сокіл-Джура».  Протягом трьох змін у таборі відпочило 75 школярів.

         Дитячий оздоровчий табір «Світанок» в с. Білогородка розпочав роботу 10 червня 2016 р. Протягом трьох табірних змін  оздоровчими послугами скористалося 227 дітей.

Кваліфікованими вихователями та педагогами в таборі організовано відкриття та закриття кожної оздоровчої зміни, проводились різноманітні конкурси, вікторини, спортивні ігри, цікаві екскурсії (Державний історико-краєзнавчий заповідник м. Остріг, відпочинковий комплекс у с. Волиця Теофіпольського району, м. Нетішин, м. Рівне), заходи до державних свят. Популяризуючи національне патріотичне виховання, спільно з районною громадською організацією «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» проводився цикл інтелектуально-розважальних, військово-патріотичних заходів для дітлахів. Працівниками Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області для вихованців табору проведено пізнавальний урок пожежної безпеки. В рамках комплексу заходів із відзначення в районі Дня хрещення Київської Русі – України, було проведено Годину Духовності «Дорогою милосердя». На неї до табору завітав  о. Володимир Ковальчук.

Вартість путівки на першу і другу зміну становила 2250 грн., на третю відпочинкову зміну – 1500 грн. У цьому році на придбання путівок дітям пільгових категорій з районного бюджету було виділено 50 тис. грн., що дало змогу оздоровити лише 27 дітей.  Тому сектором молоді та спорту була проведена активна робота по залученню інших джерел фінансування для придбання путівок. Сільські ради, товариства нашого району та ДП «Ізяславське лісове  господарство» придбали 32 путівки на суму 61,5 тис.грн. За батьківську плату 10,5 тис.грн. в таборі оздоровилося 5 дітей.  Для повноцінного заповнення табірних змін сектор молоді та спорту залучав до співпраці об’єднані теріторіальні громади та районні адміністрації Хмельниччини. Так, було придбано 151 путівку на суму 347,25 тис.грн.: Берездівська ОТГ – 45 путівок на суму 99,0 тис.грн., Понінківська ОТГ – 48 путівок на суму 99,75 тис. грн., Полонська ОТГ – 22 путівки на суму 49,5 тис. грн., Полонська РДА – 4 путівки на суму 9,0 тис. грн., Славутська РДА 16 путівок на суму 36,0 тис.грн., Білогірська РДА – 16 путівок на суму 36,0 тис. грн., ТОВ «Перлина Поділля» смт. Білогір’я – 12 путівок на суму 18,0 тис. грн.

За кошти обласного бюджету у 2016 році оздоровились у таборах біля Чорного моря та на території Хмельницької області 49 дітей пільгових категорій нашого району, а саме: в ДП УДЦ «Молода гвардія» - 2 дитини, в ДОТ «Лісова пісня» с. Привороття Камянець-Подільського р-ну – 12 дітей, в ПНЗ «ДЮОК «Чайка» с. Головчинці, Летичівського р-ну – 12 дітей, в ПДЗОВ «Салют»              с. Коблево Миколаївської обл. – 17 дітей, в ПЗОВ «Дністровська чайка»                с. Врублівці, Кам’янець-Подільського р-ну – 6 дітей.

 

Травень

 

 

 

Червень

  

 

 

 

Липень

  

 

Серпень

 

Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА © 2018
Форма входу
Пошук
Важливо
Годинник
Важливі сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0