ГоловнаРеєстраціяВхід Пн, 17.05.2021, 05:17
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Опитування
Ви - наш відвідувач:
Всього відповідей: 102
Контакти
Погода
 Молодь

Молодь

План

заходів до Дня молоді та Дня міста, які відбудуться

29 червня 2018 року

№п/п Назва заходу Місце проведення
1. Крос «Молодь обирає здоровий спосіб життя» 10:00 год. (від Будинку культури до міського пляжу)

Спортивні інтелектуальні ігри

10:30-12:30 год. міський пляж
2. Шахи
3. Складання «КубікаРубіка» на швидкість
Спортивні ігри
4. Пляжний волейбол
Силові види спорту
5. Метання довбні
6. Перетягування канату
7. Армреслінг

 

29.04.2017. Спартакіада серед допризовної молоді проводиться з метою формування у підростаючого покоління престижу військової служби та пропаганди здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму.

   29 квітня учні ЗОШ №1 під керівництвом вчителя «Захисту Вітчизни» Мігура Олега Борисовича взяли участь в обласній спартакіаді серед допризовної молоді 2017 року. Змагання проводились у м. Хмельницький на базі військової частини А 0553.  Програма Спартакіади включала такі розділи: військово-прикладний розділ (теоретична підготовка, одиночна стройова підготовка) та військово-прикладне семиборство (перетягування на перекладині, біг 100 м, виконання стрільб з пневматичної гвинтівки, метання гранати Ф-1 на дальність, плавання 25 м). Всього у змаганнях прийняли участь 28 команд з Хмельницької області. У нелегкій боротьбі наша команда зайняла 16 місце.


 09.03.2017. Конкурс КВК-2017  

 27.01.2017. У приміщенні Ізяславського НВК №5 «ЗОШ І-ІІІ ст. №5, гімназія» відбулась чергова шкільна дискотека для учнів старших класів. На шкільний вечір завітав завідувач сектору молоді та спорту Ткачук В.О., щоб поглянути, як школа організовує дозвіллєвий вечір учнів і був приємно вражений, побачивши на дискотеці студентів – колишніх випусників шкіл міста. Дякуємо працівникам НВК №5 за гарний та приємний вечір.


   25.01.2017. На базі районного Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся семінар педагогів – організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району, на якому завідуючий сектором молоді та спорту Ткачук В.О.  звернувся до присутніх із пропозицією провести КВК серед учнівської молоді, ознайомив із змістом програми. Районний КВК стане підготовкою до зустрічі команд КВК Ізяславського, Білогірського, Шепетівського, Славутського районів у березні місяці. На головній сторінці сайту відділу освіти, молоді та спорту  розміщене положення про проведенння конкурсу. Сектор молоді та спорту чекає від загальноосвітніх закладів району повідомлень про участь у районноку конкурсі КВК до 10 лютого 2017 року!


   Наприкінці минулого року працівниками сектору молоді та спорту було проведено  анкетування учнів старших класів на тему їхнього дозвілля. Було опитано 211 учнів 9-11 класів Ізяславського НВК №5 «ЗОШ І-ІІІ ст. №5, гімназія», Ізяславського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей», Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.  Приємно відзначити, що більшість учнів з користю проводять свій післяурочний час –  відвідують факультативні заняття, гуртки, спортивні секції. А от побажання у шкільної молоді такі: найбільше анкетувальників хочуть, щоб до нашого міста приїздили з концертами відомі виконавці, на другому місці  бажання відвідувати хорошу дискотеку або клуб, далі ідуть такі заклади та заходи (яких, на думку учнів не вистачає у місті): кінотеатр, басейн, атракціони, книжкові вечори, виставки картин, розважальні центри.

Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА © 2021
Форма входу
Пошук
Важливо
Годинник
Важливі сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0