ГоловнаРеєстраціяВхід Пт, 29.03.2024, 14:47
Погода

Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Спартакіада серед ДЮСШ системи освіти з футболу
13:11
Спартакіада серед ДЮСШ системи освіти з футболу

9 жовтня 2018 року в м. Старокостянтинів відбулись зональні змагання Хмельницької обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти 2018 року з футболу.

У даних змаганнях брали участь три команди: Ізяславська ДЮСШ, Старокостянтинівська ДЮСШ, Старокостянтинівська районна ДЮСШ.

Команду ДЮСШ м. Ізяслав представляли вихованці під керівництвом Рибачка Віктора Михайловича. Протягом усього турніру учасники проявляли командний дух та бажання перемогти і вийти у фінал.

У ігровій сутичці з командою Старокостянтинівської районної ДЮСШ наші вихованці вибороли перемогу з рахунком 8:0.  У матчі з командою ДЮСШ м. Старокостянтинів наші спортсмени тримали інтригу протягом усієї гри. Але, на жаль, наша команда не змогла обійти суперника і на останніх хвилинах другого тайму отримала поразку з рахунком 2:1.

Це не останні змагання для нашої команди. Тому бажаємо їм натхнення, успіху, бажання та сили на тренувальних заняттях.

Переглядів: 269 | Додав: Admin-VO | Рейтинг: 0.0/0