ГоловнаРеєстраціяВхід Ср, 14.11.2018, 07:41
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Опитування
Ви - наш відвідувач:
Всього відповідей: 77
Контакти
Погода
 
Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Інформація  про підсумки проведення ІІ етапу  ІХ  Міжнародного  мовно-літературного  конкурсу  імені Тараса Шевченка  в Ізяславському рай
13:35
Інформація  про підсумки проведення ІІ етапу  ІХ  Міжнародного  мовно-літературного  конкурсу  імені Тараса Шевченка  в Ізяславському рай

     27 жовтня 2018 року в Ізяславському районі проводився ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу імені Тараса Шевченка.

     У ІІ етапі Конкурсу взяли  участь   116  учнів.

      Більшість учасників справилися із завданнями, виявили високий рівень знань та практичних навичок з української мови та літератури.

     Переможцями ІІ етапу Конкурсу стали  43  учні  з  11 сільських (21) і  3 міських шкіл (22).

      Призерів підготували педагогічні колективи Ізяславського НВК №5(6), №2(10), Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(6), Плужненського НВК(4),  Клубівської (1), Сахновецької (3), Михлянської (1), Радошівської (4), Білогородської (3),  М’якотівської  (1), Мислятинської (1), Михнівської (1) ЗОШ І-ІІІ ст.,   Борисівського (1) НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., д/с», Васьковецького НВК (1).

    За обсягом виконаних завдань  призові місця посіли такі учні:

 

5 клас

І місце – Максимчук Володимир, учень 5 класу Ізяславського НВК №5, вч. Ткаченко А.І., Заріцька Л. С.

ІІ місце –  Пашкевич Даниїл, учень 5 класу Ізяславського НВК №2, вч. Сукач В. С.

ІІ місце – Дзюба Міріам-Марія, учениця 5 класу Ізяславського НВК №2,  вч. Зведенюк Л. А.

ІІІ місце – Юзич Денис, учень 5 класу Ізяславського НВК №2, вч. Хотячук В. В.

ІІІ місце – Мазур Марія, учениця 5 класу Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Демидова Т. Ю.

ІІІ місце – Мельник Іван, учень 5 класу Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шевчук Т. В.

6 клас

І місце – Олійник Софія, учениця 6 класу Плужненського НВК, вч. Близнюк Н. М.

ІІ місце – Погосян Каріна, учениця 6 класу Ізяславського НВК №2, вч. Козяровська Н.В.

ІІ місце – Шевчук Діана, учениця 6 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вч. Грозян С.В

ІІІ місце – Балій Максим, учень 6 класу Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Горбатюк Л. В., Бондарук Н.М.

ІІІ місце – Зінчук Тетяна, учениця 6 класу М’якотівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Підгурна А.В.

ІІІ місце – Путінцов Артем, учень 6 класу Васьковецького НВК, вч. Костушевич К. М.

 

7 клас

І місце  -  Кондратович Анастасія, учениця 7 класу Плужненського НВК, вч. Кондратович І.М.

ІІ місце – Гончарук Аліна, учениця 7 класу Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мисюк Н.В.

ІІ місце – Телеусова Вікторія, учениця 7 класу Ізяславського НВК №2, вч. Сукач В. С.

ІІІ місце – Каспровіч Евеліна, учениця 7  класу Ізяславського НВК №2, вч. Нижник В. П.

ІІІ місце – Коломійчук Анна, учениця 7 класу Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шевчук Т.В.

ІІІ місце – Танащук Дарина, учениця 7 класу Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Чорна  Т. Ф.

8  клас

І місце  - Редколіс Анна, учениця 8 класу Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Никитюк Г.А.

ІІ місце –  Старанчук Валерія, учениця 8  класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5, гімназія», вч. Ткаченко А.І.

ІІ місце – Іськова Діана, учениця 8 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вч. Грозян С. В.

ІІІ місце – Корзун Анна, учениця 8 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вч. Притульська Н. В. 

ІІІ місце – Рабчевська Вікторія, учениця 8 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5, гімназія», вч. Ткаченко А.  І.

ІІІ місце – Маліновський Дмитро, учень 8 класу Плужненського НВК, вч. Близнюк Н. М.

                                                        9  клас

І місце -  Ткачук  Катерина, учениця 9 класу Борисівського НВК, вч. Панасюк А.С.

ІІ місце – Степанюк Анна, учениця 9 класу Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Нагурна В. В.

ІІІ місце – Бернацька Ольга, учениця 9 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей», вч. Зведенюк Л.А.

ІІІ місце  - Васів Богдан, учень 9 класу Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Сопронюк В. А.

                                           10   клас

І місце – Ярмошук Олександра, учениця 10 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5, гімназія», вч. Ткаченко А.І.

ІІ місце – Якубець Олександра, учениця  10 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей», вч. Хотячук В.В.

ІІ місце – Мачульська Марина, учениця 10 класу Сахновецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Станівчук К. А.

ІІ місце – Горох Тетяна, учениця 10 класу Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Хороша Н.П.

ІІІ місце – Дердюк Марія, учениця 10  класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вч. Грозян С.В.

ІІІ місце – Погорільчук Вікторія, учениця 10 класу Радошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Нагурна В. В.

ІІІ місце – Загоруй  Марія, учениця 10  класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вч. Гайова С. М.

ІІІ місце – Троц Дар’я, учениця  10 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей», вч. Хотячук В.В.

11  клас

І місце – Нестерчук Катерина, учениця 11 класу Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Сопронюк В.А.

ІІ місце  – Єфімчук Діана, учениця 11 класу Плужненського НВК, вч. Кондратович І. М.

ІІ місце – Міщук Богдана, учениця 11 класу Сахновецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Станівчук К. А.

ІІІ місце – Семьонова Поліна, учениця 11 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5, гімназія», вч. Сахнюк О.Л.

ІІІ місце – Стецюк Олена, учениця 11 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей», вч. Нижник В.П.

ІІІ місце – Семендяк Богдана, учениця 11 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5, гімназія», вч. Ткаченко А. І.

ІІІ місце – Дзвінчук Анжеліка, учениця 11  класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вч. Гайова С. М.

 

ПРОТОКОЛИ

 

Методист  РМК                                І. Верцінська

Переглядів: 114 | Додав: Admin-VO | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018
Форма входу
Пошук
Важливо
Годинник
Важливі сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0