ГоловнаРеєстраціяВхід Ср, 24.04.2024, 22:38
Ви - наш відвідувач:
Всього відповідей: 107
Контакти
Погода

Головна » 2018 » Жовтень » 5 » Чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги Хмельницької області з футболу
10:25
Чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги Хмельницької області з футболу

3 жовтня 2018 року на стадіоні Ізяславської ДЮСШ відбувся перший матч Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Хмельницької області з футболу 2018-2019 р.р.серед юнаків 2005-2006 р.н. серед команд групи ПІВНІЧU-14.

До групи  ПІВНІЧ U-14 входять такі команди: Поділля Хмельницький, ДЮСШ Славута, КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин, ДЮСШ Ізяслав, ДЮСШ Перлина Поділля Білогір’я, ДЮСШ Красилів, Новатор Хмельницький, ДЮСШ Волочиськ,  ДЮСШ № 1 Хмельницький, ДЮСШ Шепетівка.

Обласні юнацькі змагання проводяться з метою:

• подальшого розвитку дитячо-юнацького футболу області;
  • підвищення якості учбово-тренувальної та виховної роботи в спортивних школах;
  • визначення переможців та призерів чемпіонату області;
  • виявлення кандидатів до юнацьких збірних команд області для участі у всеукраїнських змаганнях.

Перший матч пройшов між командами ДЮСШ Ізяслав та ДЮСШ Перлина Поділля Білогір’я. Команду Ізяславської ДЮСШ представляли вихованці під керівництвом Рибачка Віктора Михайловича.

В першому таймі наші юні спортсмени поступались супернику з рахунком 0-1, згодом рахунок зрівнявся, що затамувало інтригу в усіх присутніх. Силу духу і бажання перемогти проявляв кожен учасник обох команд. Але все ж наші вихованці в другому таймі зібрали всю волю в кулак і змогли перебороти суперника із значною перевагою. В результаті Команда ДЮСШ Ізяслав здобула перемогу з рахунком 8-2.